Hurraa! Onu Reinult jälle suur võit! See MoreSee Less

Juhhuu, Rein ja A Brok võitsid Leedus MK-etapi!

2 months ago  ·  

Ka pühapäevahommikuses rahvuslikus 125 cm klassi finaalis oli esikolmik sarnaselt laupäevale Ruila sportlaste päralt! Võidu noppis Johanna Brigite Verro Dexteril, teine koht kuulus tänasest harrastajate klassist sportlaste sekka siirdunud Egle Palmile hobusel Power of Gold ja kolmas koht läks Johanna treenerile Margit Mägile hobusel Envoque. Egas midagi – järgmise aasta TIHS-il tuleb ette võtta juba rahvusvahelised sõidud 😉
Pildil Johanna ja Egle autasustamisele minekut ootamas.
See MoreSee Less

2 months ago  ·  

Laupäevase rahvusliku klassi esikolmik on Ruila päralt!
15. Tallinn International Horseshow algas tegelikult juba eile, kui kell 9 tegid esimesed stardid meie vaprad poniratsanikud. 105/110cm parkuuri 2. ja 3. koht kuulusid vastavalt Kippen Närepile ja Saskia Maripuule, Kristel Saul käis niisama nalja tegemas. 120cm avatud klassis oli Margit Mägi 4.kohal. Päeva põhisõidus, 140cm kiirusparkuuris oli parima eestlasena 2.kohal Onu Rein ja Alfons Ra. On jälle põhjust rõõmustada ja jääda ootama veel häid tulemusi!
See MoreSee Less

Laupäevase päeva avalöögi andsid 120 cm rahvusliku klassi sportlased, kellest parimaks tunnistati Egle Palm (RK Ruila Tall, treener Monica Pärno) kuldkollasel hobusel Power of Gold. Ka teine ja kolmas koht kuulusid RK Ruila Talli esindajatele ning paremuselt teise soorituse tegi Margit Mägi Envoque WV-l seljatades napilt oma õpilase, Johanna Brigitte Verro Dexteril. Palju õnne!
————————————————————————————–

Saturday started with the national 120 cm open class competition, where Egle Palm won the golden prize on the golden horse named Power of Gold. Truly golden effort from that pair! Second place for Margit Mägi with Envoque WV and third place for Margit’s student, Johanna Brigitte Verro on Dexter. Congrats!

Rohkem infot ja programm/ programme:
www.tallinnhorseshow.ee/programm/

Online tulemused ja stardijärjekorrad/ online results and starting lists:
online.equipe.com/en/competitions/21924

Foto autor/Photo by: Kertu Kosk

2 months ago  ·  

Möödunud nädalavahetusel käisid tublid ratsasportlased Põrgus mõõtu võtmas. Laupäeval hoidsid Ruila lipu kõrgel Mari Talinurm ja Calvin, kes 100cm sõidus tulid auhinnalisele 8.kohale. Egle Palm ja Power of Gold saavutasid aga järjekordse esikoha 110cm kahefaasilises parkuuris, lisaks veel 4.koht 120cm sõidust. Pühapäeval tegi hea tulemuse Anni Kaljund Cseniaga, olles 130cm parkuuris 5.kohal.
Teieni on toomata ka mõni nädal tagasi toimunud Viljandimaa Karika tulemused, kus hoolimata vaheldurikkale ilmale toodi koju mitu rosetti. 80cm 3.koha saavutas Saskia Maripuu Marianal, 90cm 14.kohale tuli Karl Marten Jaaska Obora’s Gameboyl. Kertu Klettenberg ja Quality Paul olid 110cm parkuuris 7.kohal. Teise päeva 100cm edukaim meie klubist oli harrastajate tähtede hulka tõusnud Marje Salumets Emilyga (pildil). Johanna Brigitte Verro ja Dexter olid 110cm sõidus 9.kohal ning 120cm jõudsid pea 80 osaleja seast auhinnalisele 15.kohale, neist mõni sekund kiiremini sõitnud Kertu Klettenberg Fisina G’l olid 12dad. Egle Palm, endiselt kollase ratsu Power of Goldiga, sõitsid end 110cm 4.kohale. Päeva viimases parkuuris takistuste kõrgusel 130cm tegi teistele silmad ette Kertu Klettenberg D.Ladyga, olles ümberhüpetel 4 sekundit kiiremad teise koha ajast ja tagasid omale kindla võidu.
Pühapäeval kogunevad poniratsanikud Säreveres, et välja selgitada Tallinn International Horseshow raames toimuva Ponikarika „Suure Ringi“ finaali pääsejad.
See MoreSee Less

3 months ago  ·  

Jumping Tallinn on selleks korraks lõppenud ning on rõõm tõdeda, et Ruila klubi sportlased näitasid laulukaare all suurepäraseid tulemusi. Kõige uhkemad sooritused tegid "elavad legendid" Rein Pill ja Gunnar Klettenberg, kes saavutasid pühapäevasel MK-etapil vastavalt 2. ja 4. koha!
Head minekut näitasid terve nädalavahetuse jooksul Kertu Klettenberg ja D.Lady, kelle kontole lisaks reedesele 130 cm sõidu võidule laekusid ka 6. koht laupäevasest ning 3. koht pühapäevasest 135 cm sõidust ning loomulikult ka suurepärane esitus kostüümiratsutamise show’lt 😉 Kellel jäi Kertu kehastatud sõjaprintess Xena live’is nägemata, saab seda (ja ka kõiki teisi võistlusklasse) postimees.ee lehelt järele vaadata.
U25 klassides noppisid mitmeid auhinnalisi kohti Helen-Britt Liidemann ja Catana ning oma esimese rahvusvahelise esituse teinud Teele Kaal ja Rokoko.
Noorhobuste klassis olid edukad Gunnar ja Salomon, Kertu ja Sam ning Kätlin Sehver ja Quick Time JP. Eriti heas hoos oli aga Johann Zeiger Navarrol, kes lisaks laupäevasele võidule suutis veel nii reedel kui ka pühapäeval auhinnalisi kohti noppida.
Avatud klassi sõitudes tegid lisaks Reinule, Kertule ja Gunnarile head tööd ka Oliver Karma ja Renek Rosenberg, kellest esimese kontole laekus 4 ning teise kontole lausa 6 auhinnalist tulemust!
Lühikest kokkuvõtet pühapäevasest MK-etapist ning Reinu muljetest saab lugeda: www.hobumaailm.ee/index.php?page=1&m=9&y=2017&id=4331
Kõik Jumping Tallinna tulemused leiab: online.equipe.com/en/competitions/21281
See MoreSee Less

Rein Pill ja A Brok olid Jumping Tallinn MK-etapil parim Eesti võistluspaar. Foto: Külli Tedre-Gavrilov

3 months ago  ·