Möödunud nädalavahetusel käisid tublid ratsasportlased Põrgus mõõtu võtmas. Laupäeval hoidsid Ruila lipu kõrgel Mari Talinurm ja Calvin, kes 100cm sõidus tulid auhinnalisele 8.kohale. Egle Palm ja Power of Gold saavutasid aga järjekordse esikoha 110cm kahefaasilises parkuuris, lisaks veel 4.koht 120cm sõidust. Pühapäeval tegi hea tulemuse Anni Kaljund Cseniaga, olles 130cm parkuuris 5.kohal.
Teieni on toomata ka mõni nädal tagasi toimunud Viljandimaa Karika tulemused, kus hoolimata vaheldurikkale ilmale toodi koju mitu rosetti. 80cm 3.koha saavutas Saskia Maripuu Marianal, 90cm 14.kohale tuli Karl Marten Jaaska Obora’s Gameboyl. Kertu Klettenberg ja Quality Paul olid 110cm parkuuris 7.kohal. Teise päeva 100cm edukaim meie klubist oli harrastajate tähtede hulka tõusnud Marje Salumets Emilyga (pildil). Johanna Brigitte Verro ja Dexter olid 110cm sõidus 9.kohal ning 120cm jõudsid pea 80 osaleja seast auhinnalisele 15.kohale, neist mõni sekund kiiremini sõitnud Kertu Klettenberg Fisina G’l olid 12dad. Egle Palm, endiselt kollase ratsu Power of Goldiga, sõitsid end 110cm 4.kohale. Päeva viimases parkuuris takistuste kõrgusel 130cm tegi teistele silmad ette Kertu Klettenberg D.Ladyga, olles ümberhüpetel 4 sekundit kiiremad teise koha ajast ja tagasid omale kindla võidu.
Pühapäeval kogunevad poniratsanikud Säreveres, et välja selgitada Tallinn International Horseshow raames toimuva Ponikarika „Suure Ringi“ finaali pääsejad.
See MoreSee Less

2 weeks ago  ·  

Jumping Tallinn on selleks korraks lõppenud ning on rõõm tõdeda, et Ruila klubi sportlased näitasid laulukaare all suurepäraseid tulemusi. Kõige uhkemad sooritused tegid "elavad legendid" Rein Pill ja Gunnar Klettenberg, kes saavutasid pühapäevasel MK-etapil vastavalt 2. ja 4. koha!
Head minekut näitasid terve nädalavahetuse jooksul Kertu Klettenberg ja D.Lady, kelle kontole lisaks reedesele 130 cm sõidu võidule laekusid ka 6. koht laupäevasest ning 3. koht pühapäevasest 135 cm sõidust ning loomulikult ka suurepärane esitus kostüümiratsutamise show’lt 😉 Kellel jäi Kertu kehastatud sõjaprintess Xena live’is nägemata, saab seda (ja ka kõiki teisi võistlusklasse) postimees.ee lehelt järele vaadata.
U25 klassides noppisid mitmeid auhinnalisi kohti Helen-Britt Liidemann ja Catana ning oma esimese rahvusvahelise esituse teinud Teele Kaal ja Rokoko.
Noorhobuste klassis olid edukad Gunnar ja Salomon, Kertu ja Sam ning Kätlin Sehver ja Quick Time JP. Eriti heas hoos oli aga Johann Zeiger Navarrol, kes lisaks laupäevasele võidule suutis veel nii reedel kui ka pühapäeval auhinnalisi kohti noppida.
Avatud klassi sõitudes tegid lisaks Reinule, Kertule ja Gunnarile head tööd ka Oliver Karma ja Renek Rosenberg, kellest esimese kontole laekus 4 ning teise kontole lausa 6 auhinnalist tulemust!
Lühikest kokkuvõtet pühapäevasest MK-etapist ning Reinu muljetest saab lugeda: www.hobumaailm.ee/index.php?page=1&m=9&y=2017&id=4331
Kõik Jumping Tallinna tulemused leiab: online.equipe.com/en/competitions/21281
See MoreSee Less

Rein Pill ja A Brok olid Jumping Tallinn MK-etapil parim Eesti võistluspaar. Foto: Külli Tedre-Gavrilov

3 weeks ago  ·  

Jumping Tallinn on täies hoos ning Ruila klubi esindajad on noppinud juba ka esimesed võidud. Reedel oli CSI väikese ringi sõidu (130 cm) parim Kertu Klettenberg hobusel D.Lady ning laupäeval pani noorhobuste klassi sõidu (125/130 cm) kinni Johann Zeiger (pildil) hobusel Navarro. Auhinnalisi kohti on noppinud juba ka Gunnar Klettenberg, Rein Pill, Renek Rosenberg, Oliver Karma, Helen-Britt Liidemann, Teele Kaal ja Kätlin Sehver.
Võistlustklasside vahepeal proovisid ratsasportlased Jumping Tallinna spordifestivali alal kätt ka mitmetel muudel spordialadel. Selgus, et Tiidul on annet golfis ja laskmises ning Rein ja Gunnar on osavad tennisemängijad (vt ka pilte). Kui kord juba spordipisik sees, ei lööda kätt ette ühegi katsumuse ees!
See MoreSee Less

3 weeks ago  ·  

Sel nädalavahetusel on mitmed Ruila klubi esindajad stardis Tallinna lauluväljakul toimuval uudsel Jumping Tallinn festivalil. Nagu pildilt näha, said sportlased täna laulukaare all teha juba esimesed sõidud. Hoiame pöidlad pihus nii oma kogenud sõitjatele kui ka tublile "noortekoondisele", kes teevad oma esimesed stardid juba homme hommikul kl 8:00. Kõik on oodatud festivalile ruilakatele kaasa elama! Kes tõesti kuidagi kohale tulla ei jõua, siis võistluse otseülekannet saab vaadata postimees.ee veebilehelt ning online-tulemustel saab silma peal hoida online.equipe.com/en/competitions/21281 See MoreSee Less

3 weeks ago  ·