Samal ajal kui Rein tegi tegusid Pariisis, panid teised Ruila klubi sportlased koduseinte vahel toimunud Ruila Indoor Cup-il sisehooajale väärika punkti.

Võistluse põhisõiduks oli pühapäevane 135 cm ümberhüpetele parkuur, milles võttis ainsana ümberhüpped vigadeta läbinud Paul Argus kaksikvõidu hobustel Ping Pong V ja Caesar. Kolmas koht läks Kullo Kenderile ja Strigale. Põhisõidu neljas koht kuulus Ruila klubi esindajale Gunnar Klettenbergile hobusel Cosidos Victory.

Ruila Indoori raames toimusid seekord ka juuniorite ja poniklassi sisemeistrivõistlused. Meie klubi esindajad jäid SMV raames seekord eriti napilt medalitest ilma: juuniorite klassis said neljanda koha Teele Kaal ja Rokoko ning poniklassis said samamoodi neljanda koha Saskia Maripuu ja Deal Or No Deal. Mõlemad sportlased pääsesid oma sõidus teise vooru ning tegid seal vigadeta sooritused.

Pühapäevases 125 cm avatud klassi sõidus tegi ümberhüpel kiireima ajaga võidutulemuse Johanna Brigite Verro hobusel Dexter. Samas sõidus oli kolmas Egle Palm hobusel Power of Gold. Laupäevases 120 cm puhtus-kiirus sõidus saavutas teise tulemuse Kätlin Sehver hobusel Quick Time JP. Laupäevahommikuses 110 cm kahefaasilises sõidus oli meie klubi parimaks tulemuseks Jessica Raide ja Highscore B neljas koht.

Pildil Ruila Indoor Cup 2018 põhisõidu parimad: Kullo, Paul ja Gunnar See MoreSee Less

3 days ago  ·  

Ruila Indooril oli 135 cm rada üleval, aga keda rajal ei olnud, olid ratsanikud. Kõik elasid meie kaasmaalasele, Urmasele tulihingeliselt kaasa 💪🏿🦄 See MoreSee Less

5 days ago  ·  

Värskeid uudiseid Pariisist: Rein ja Alfons lõpetasid tänase 150 cm parkuuri ühe veaga.

Õhtune MK sõit (160 cm ümberhüpetele) on kavas kl 21:30 ning Reinu ja A Broki stardinumber on 9. Eilsest MK esimesest osavõistlusest (160 cm tabel C) kogusid Rein ja A Brok 8 karistussekundit ning lõpetasid kokkuvõttes 28-ndal kohal. Hoiame Reinule tänaseks teiseks osavõistluseks pöialt ning loodame teda näha ka pühapäevasel MK lõppvõistlusel!

Pildil Rein ja Alfons RA tänases 150 cm sõidus. Pildi autor Merike Udrik-Õispuu. See MoreSee Less

7 days ago  ·  

Sel nädalal saame kõik kaasa elada vanameister Rein Pillile, kes stardib Pariisis MK sarja finaalis. Reinul on Pariisis kaasas A Brok ja Alfons Ra. A Brokiga osales Rein teatavasti ka eelmise aasta MK finaalis USAs ning jõudis tookord 30 parema sekka lõppsõitu välja!

Viimaste uudise järgi on Alfons ja A Brok ennast Pariisis kenasti sisse seadnud ning veterinaarülevaatuse edukalt läbinud.

Esimene, n-ö warm-up sõit on kavas kolmapäeval Eesti aja järgi kl 13:30. MK finaali esimene osavõistlus toimub neljapäeval kl 21:30 ja teine osavõistlus reedel kl 21:30. Lõppsõit, kuhu pääsevad 30 paremat, leiab aset pühapäeval kl 15:00. Nädalavahetusel toimuva Ruila Indoori külalistel on võimalus Pariisi sõite meie maneeži pubis ka online’is jälgida.

Piltidel Alfons ja A Brok Pariisis valmistumas. Piltide autoriteks on Annely Suigom ja Kelli Laev. See MoreSee Less

1 week ago  ·