Rein Pill ja A Brok sügisese Šiauliai MK etapi võitjatena.

Pilt: Alesya Safe (www.facebook.com/alesyasafephoto/) See MoreSee Less

6 days ago  ·  

Meie sportlased on teinud head sooritused käesoleval nädalavahetusel aset leidval Veskimetsa Talvekarikal. Pühapäevane võistluspäev algas lausa topeltvõiduga – 110 cm parkuuri avatud arvestuse võitis Egle Palm hobusel Power of Gold ning juuniorite arvestuses viis karika koju Johanna Brigite Verro hobusel Dexter. Juuniorite seas võttis IV koha Teele Kaal Rokokol. Johanna oli tubli ka järgmises, 120 cm parkuuris, kus saavutati 60 võistleja seas III koht! Mitmeid auhinnalisi kohti nii laupäevastest kui pühapäevastest sõitudest on noppinud ka Anni Kaljund, kelle parimaks tulemuseks oli IV koht pühapäevases 130 cm parkuuris hobusel Davinci van de Bernsehoeve.
Pildil pühapäevahommikune esindustiim võidetud auhindadega – vasakult Egle, Johanna ja Teele.
See MoreSee Less

4 weeks ago  ·  

Tiit ja Rein aasta esimesel suuremal võistlusel häid sooritusi tegemas! See MoreSee Less

Kaks meie takistussõitjat osalevad sel nädalavahetusel Poolas Lublinis 2* võistlusel, mis on Cavaliada tuuri üks 3 võistlustest. Kohe esimesel päeval alustas hästi Tiit Kivisild Don-Kidel, saavutades äsja lõppenud 2* 140 cm suure ringi puhtus-kiirus parkuuris kõrge teise koha. Paar juhtis võistlust pikalt, kuid lõpuks suutis poolakas Msciwoj Kiecon hobusel Dantos teha neist üle 2 sekundi kiirema aja ja võita. Tiit esines oma teisel hobusel Henriettal samuti hästi, saavutades 14. koha. Võistlusel osaleb ka Rein Pill, kes Alfons Raga tegi kiire aja, kuid võttis maha ühe lati ning A Brokiga lõpetati 8. karistuspunktiga.
Ootame põnevusega homset!
Tulemused: www.cavaliada.pl/en/results_rankings/

Tiit Kivisild ja Don-Kide (Celin Lannusalu)

1 month ago  ·  

Eile õhtul jagati välja Eesti Ratsaspordiliidu auhinnad möödunud aasta parimatele. Ruila perel on põhjust rõõmustada, sest parima takistussõitja tiitli võitis Rein Pill ning aasta ametniku tunnustust vääris Siim Kroon. Lisaks oli ratsaklubi Ruila Tall aasta edukaim klubi takistussõidus.

Kiidusõnad lähevad siinkohal kõikidele meie tublidele sportlastele, ametnikele ja abilistele. Loodame ka 2018. aastal näha sama palju (kui mitte rohkem) suurepäraseid sooritusi!

Pildid: Celin Lannusalu See MoreSee Less

2 months ago  ·