Ruila Tall updated their cover photo.
Ruila Tall

2018. aasta Eesti meister Rein Pill hobusel Alfons Ra.

Pilt: Celin Lannusalu / Celin’s Lightroom See MoreSee Less

2 weeks ago  ·  

Ruila Tall added 3 new photos — with Kertu Klettenberg and 2 others.
Ruila Tall

Möödunud nädalavahetusel toimus Perilas selle välihooaja viimane suurem kodumaine võistlus Jumping Perila 2018. Nagu sel suvel juba tavapäraseks saanud, noppisid Ruila klubi sportlased mitmeid kõrgeid kohti.

Jumping Perila põhisõit peeti pühapäeval kõrgusel 135/140 cm, kus ümberhüpetele pääses 4 võistluspaari. Nende seas olid Kertu Klettenberg ja D.Lady, kes läbisid ka ümberhüpped vigadeta – tulemuseks teine koht Perila peremehe Paul Arguse järel. Ka Tiit Kivisild ja Quick Time’il õnnestus põhiparkuuris kõik latid tõketele jätta, kuid kahjuks saadi 2 kp ületatud normiaja eest. Tulemuseks siiski põhisõidus 7. auhinnaline koht.

Perilas sai seevastu võidurõõmu tunda Kullo Kender, kes hobusel Varina noppis esikoha 115 cm sõidus. Sama paar oli teine kohe järgmises, 125 cm sõidus, kus kolmas koht kuulus põhisõiduks “sooja” teinud Kertule ja D.Lady’le. 115 cm sõidu kolmas koht tuli samuti Ruila klubisse – selle võtsid Catlin Vatsel ja Beauty Star KZ.

Pühapäeva ennelõunases 100 cm poniklassi sõidus saatis edu selleaastast meistrivõistluste pronksmedalisti Saskia Maripuud, kes ponil Deal or No Deal saavutas teise koha. Sama kõrguse avatud arvestuses olid Mari Talinurm ja Callup neljandal kohal.

Laupäevases põhisõidus kõrgusel 125/135 cm olid meie klubi parimad Anni Kaljund ja Csenia, kes saavutasid neljanda koha. Sellele vahetult eelnenud 120 cm sõidus olid Jessica Raide ja Highscore B meie parimatena viiendad.

Perila võistlusega tõmmati sellesuvisele välihooajale väärikas joon alla ning sportlased alustavad ettevalmistusi oktoobrikuiseks Tallinn International Horse Show’ks Saku Suurhallis. Järgmisel nädalal peetakse välitingimustes veel Porsche harrastajate karikasarja Ihaste etapp, kus selguvad lõplikult õnnelikud finalistid, kes saavad startida Saku Suurhallis toimuvas finaalis. Meie klubi sportlastest on head finaalilootused Liisa Järskil ja Belle Charmantel, kes on teinud sel suvel häid tulemusi sarja madalamas arvestuses. Hoiame Liisale ja Bellele Ihaste jaoks pöialt ning loodame neid näha juba vähem kui kuu aja pärast Saku Suurhallis kihutamas 🙂 See MoreSee Less

2 weeks ago  ·