Leedus lõppeb täna kahenädalane CSI1*/CSI2* Horsemarket Equestrian Spring Tour, mille kulminatsiooniks on kl 16:30 algav Kesk-Euroopa liiga MK-etapp. Ruila klubi esindajatest on MK-etapi stardis Gunnar Klettenberg, Kullo Kender ja Rein Pill. Rein on seejuures varasematel võistluspäevadel näidanud suurepärast minekut – Alfons Ra’ga võideti reedene 145 cm Longines Ranking sõit ning võeti kolmas koht neljapäevases 140 cm põhisõidus. Hoiame neile pöialt ka tänases sõidus!

Võistluse stardijärjekorrad ja tulemused on leitavad online.equipe.com/en/competitions/29567.
Live-ülekannet saab vaadata horsemarket.lt/en/live-broadcast

23 hours ago  ·

Ruila Tall shared a photo.
Ruila Tall

Lõppenud nädalavahetusel võistlesid Ruila klubi takistussõitjad Leedus CSI1*/CSI2* tasemel ning saavutasid hulgaliselt häid tulemusi.

Kullo Kender ja Artas on jätkuvalt suurepärases vormis – pühapäevasest 145 cm ümberhüpetega GP sõidust võeti III koht ning reedesest 140 cm kiirussõidust II koht. Ka Gunnar Klettenberg sporthorses näitas Leedus head minekut – Gunnar ja B Captain Norman saavutasid IV koha reedeses 140 cm sõidus ning Gunnar ja Salomon V koha pühapäevases 130 cm sõidus. Kertul seevastu õnnestus koju tuua lausa võit – D.Lady’ga edestati konkurente veenvalt neljapäevases 130 cm kiirussõidus.

Noortest olid Leedus stardis Teele Kaal ja Elizabeth Põder, kes mõlemad naasevad tihedast rahvusvahelisest konkurentsist puhaste sõitude ja auhinnaliste kohtadega. Teele ja Rokoko noppisid auhindu reedesest 125 cm ning laupäevasest 130 cm klassist. Elizabeth ja Piccolina startisid 130-140 cm klassides ja lõpetasid lausa kõik sõidud auhinnalisel kohal!

Võistlus Leedus jätkub ka sellel nädalal, pühapäeval on kavas ka meie liiga MK etapp. Võistluse stardikaid ja tulemusi on võimalik järgida online.equipe.com/en/competitions/29567

Pildil lõppenud nädala GP esikolmik, Kullo rõõmustamas kõige paremal 🙂 See MoreSee Less

7 days ago  ·

Ruila Tall shared a live video.
Ruila Tall

Lõppenud nädalavahetusel toimus hooaja viimane sisevõistlus meie enda kodumaneežis. Suured kummardused vägevale Ruila meeskonnale, kes aitasid kaasa võistluse läbiviimisele! 💪

Kui laupäeva tipphetkeks oli juba varasemalt mainitud juuniorite SMV takistussõidus, kus Ruila klubi lippu hoidsid hõbedase tulemusega kõrgel Elizabeth Põder ja Piccolina, siis pühapäeval toimusid avatud klassid kõrgustel 125 ja 135 cm, kus meie klubi sportlased kraapisid endale auhindade koorekihi. 125 cm ümberhüpetele sõidu võitis Gunnar Klettenberg Esprit du Buisson’il, Rein Pill hõivas Happygirli ja Alfons Ra’ga kolmanda ja neljanda koha ning Reinu järel viiendana lõpetas Kullo Kender Emperoriga. 135 cm Indoor Cup’i võit läks sarnaselt eelmise aastaga ümberhüpetel muljetavaldavat kiirust üles näidanud Paul Argusele Perila tallidest. Kullo ja Striga tegid ümberhüpetel vägeva soorituse, vandudes seekord üsna napilt Paulile alla. Kokkuvõttes siiski Indoor Cupi teine koht! 🥈

Nüüd ei jää üle muud kui oodata algavat välihooaega! Esimesed välistardid tehakse kusjuures juba järgmisel nädalalõpul Perilas. Senikaua visake pilk peale meie sisevõistluse telgitagustele, video otseloomulikult kohalikult välkreporterilt Siim Kroonilt 👇 See MoreSee Less

4 weeks ago  ·

Ruila Tall shared a post.
Ruila Tall

Täna toimusid Ruilas juuniorite sisemeistrivõistlused takistussõidus, kus ilusa topeltnulliga said hõbemedali meie oma Elisabeth Põder ja Piccolina! 🥈🍾
Palju-palju õnne!!Palju õnne Berit Lehtsaarele juuniorite sisemeistritiitli puhul! Võit tuli seekord hobusega Solei Solei. Hõbemedali võitis Elizabeth Põder hobusel Piccolina ja pronksi Sandra Vatter hobusel Little John. Õnnesoovid!
SMV Ruilas jätkub homme ponide sõitudega.