Eile ja täna toimus Niitvälja tallis Niitvälja takistussõiduvõistlus, sealhulgas harrastajate ja amatööride sisemeistrivõistlused 🐎

Laupäevases harrastajate SMV arvestuses startis 2 Ruila Talli klubi esindajat – Brit Bergmann hobusel Tay Gladness ja klubi värske liige Katri Klettenberg, kes saavutas võistlustel tubli 4. koha hobusel Salomon 👏
Meie sportlaste jaoks jätkus päev 120cm kõrguse sõiduga, kust tuli ka 2 auhinnalist kohta – Kullo Kender hobusel Striga saavutas kõrge 3. koha 🥉ja nende järel 5. kohale sõitis ennast Elizabeth Põder hobusel Piccolina. Tublid puhtad sõidud, kuid kahjuks ühe pisikese karistuspunkti aja eest said kirja Margit Mägi hobusel Flores Lavell ja Johanna Jürisson hobusel Ninety-Nine.
Päeva viimane sõit, 135/140cm kiirusparkuur, oli meie sportlastele eriti edukas, esi viisikust võtsime lausa 4 kohta – Kullo Kender hobusel Go For It võitsid sõidu 🥇, neile järgnesid 2. kohal Saskia Maripuu hobusel Rhianna 🥈, 3. kohal Elizabeth Põder hobusel Nero VD Hagen Z 🥉 ja 5. kohal Katrin Pill hobusel Jelena G. Ka 4. koht kuulus meie talli hobusele Haloubet, seekord hoopis ratsanikuga Mia-Marleen Lanno.

Pühapäevasele võistluspäevale tegi Ruila klubi sportlastele 80/90cm kõrguses parkuuris puhta sõiduga otsa lahti Ketlin Ramjalg hobusel Call Me Star MK, talle järgnesid 100cm sõidus vaid 1 karistuspunktiga lõpetanud Viktoria Saks hobusel Hilfiger.
Seejärel startisid sportlased lõppenud nädalavahetuse viimases sõidus, milleks oli 105/110/120 handicap. Anni Kaljund hobusel Just Me VDM lõpetas 120cm kõrgusel tubli 5. kohaga ja Teele Kaal hobusel Jordan vaid 1 karistuspunktiga 110cm kõrgusel. Sõidu ponikarika arvestuses kõrgusel 110cm lõpetas puhtalt ja kõrgel 3. kohal Nora Moosar hobusel Elixir D’isky 🥉 ja kohe järgi 4. kohal oma teise hobusega Morly 👏🏼.

Lisaks olid nädalavahetusel võistlustules veel ka Johann Zeiger hobustel Jonker ja Gala, Ketlin Ramjalg hobusel Scenlito V./D. Hunters, Nora Moosar hobustel Bahhe ja Morly ning Anni Kaljund hobusel Veronique.

Soovime kõigile sportlastele palju õnne ja nael kapja järgmisteks võistlusteks! 🏆 See MoreSee Less

3 weeks ago  ·

View on Facebook

Täna ja homme on Niitväljal käimas juba järgmised võistlused, kuid vaatame veel tagasi möödunud nädalavahetusele, kui Ruila Talli klubi 5 sportlast võistlesid Leedus Audruvis Indoor Champions Tour’il. Seal saavutasid nad ka mitmeid auhinnalisi kohti. Klubi esindajatena olid võistlustules Katrin Pill, Elizabeth Põder, Linda Randpere, Gunnar Klettenberg ja Kertu Klettenberg.

Katrin Pill hobusel Jelena G tegi reedese parima tulemuse võites päeva kõrgeima 130cm sõitu 🥇
Linda lõpetas sama sõidu oma hobusel Kearney W 7. kohaga ja Elizabeth hobusel Nero VD Hagen Z 10. kohaga.

Laupäevase võistluspäeva avas Ruila klubi sportlaste jaoks Kertu Klettenberg hobusel Las Vegas C, kui nad tegid 100cm parkuuris puhta sõidu. Järgnes 110cm kõrgune sõit, kus Linda Randpere hobusel Istina Esqui teenis puhta sõiduga välja 10. koha. Nii Istina Esqui’ga kui ka Kearney W’ga sõitis Linda puhtad sõidud ka 120cm kõrgusel. Samas sõidus oli puhas ka Kertu Klettenberg hobusel Konrad. Parima tulemuse laupäevases 120cm sõidus tegi Gunnar Klettenberg hobusel Izaak, saavutades kõrge 3. koha 🥉
Päeva viimases 130-135cm kiirusparkuuris saavutas klubi eest parima tulemuse Elizabeth, teenides välja tubli 4. koha 👏 Talle järgnesid 6. kohaga Gunnar Klettenberg ja Hunter, 8. kohaga Linda Randpere ja Zuriso ning 9. koha saavutas Kertu Klettenberg hobusel Jolanda.

Viimase, pühapäevase võistluspäeva 120cm kõrguse parkuuri sõitsid puhtalt Gunnar hobusel Jackson Five ja Linda hobustega Istina Esqui ja Kearney W, saavutades oma hobuse Kearney W’ga ka auhinnalise 9. koha.
Nädalavahetuse viimase võistlusklassi kõrgusel 135cm lõpetas parima tulemusega Elizabeth hobusel Nero VD Hagen Z auhinnalisel 8. kohal, talle järgnesid Katrin hobusel Jelena G, Kertu hobusel Jolanda ja Gunnar hobusel Hunter.

Palju õnne kõigile sportlastele! Hoiame pöidlaid ka käimasoleva nädalavahetuse võistlustel 🤞 See MoreSee Less

Ja ongi selleks korraks Tallinn International Horse Show läbi saanud 🐎 Meie sportlased tõid koju palju auhinnalisi kohti ja loodame, et nad lahkusid võistlustelt positiivsete emotsioonidega 🤩

Viimase võistluspäeva esimeses sõidus 130cm kõrgusel sai teise koha 🥈 Elizabeth Põder hobusel Piccolina ja 5. koht läks Johanna Jürissonile hobusel Ninety-Nine. Samuti jõudsid auhinnalistele kohtadele Renek Rosenberg hobusel Cianna ja Linda Randpere hobusel Zuriso.

Päeva teine sõit oli ümberhüpetega sõit noortele hobustel, kus Katrin Pill hobusel Jelena G saavutas 🥈koha. Ka meie klubi sportlane Kertu Klettenberg hobusel Jolanda jõudis auhinnalisele kohale.

Võistlused kulmineerusid Alexela Grand Prix’iga, kus Ruila klubi parima tulemuse tegi Gunnar Klettenberg hobusel B Captain Norman saavutades GP 🥈koha ja ühtlasi võttis paar sellega MK etapi võidu 🥇

Palju õnne kõigile võitjatele ja Ruila Talli sportlastele!! 🎉 Kohtumiseni juba uutel võistlustel 👋 See MoreSee Less

2 months ago  ·

Ruila Tall is at Saku Suurhall.
Ruila Tall

Laupäevase võistluspäeva esimeses sõidus kõrgusel 125cm tulid Ruila talli sportlased mitmetele auhinnalistele kohtadele 🏆
🥈Kullo Kender hobusel Cassie NT
4. koht Elizabeth Põder hobusel Piccolina
9. koht Johanna Jürisson hobusel Ninety-Nine
11. koht Nora Moosar hobusel Bahhe

Päeva teine sõit oli kiirusparkuur kõrgusel 135cm, kus Ruila talli parima tulemuse sõitis välja taaskord Rein Pill hobusel Sloopy Z.

Rahvusvaheliste sõitude vahele võistlesid täna ka rahvuslikud 4- ja 5-aastased noorhobused, kelle seas ka meie klubist Linda Randpere ja Margit Mägi.
Sõidu võitis 🥇Linda hobusel Calinka Esqui.

Rahvusvahelises noorhobuste sõidus olid auhinnalistel kohtadel Katrin Pill hobusel Jelena G, Tiit Kivisild hobusel Chicharito JP ja Linda Randpere hobusel Kearney W.

145cm sõidus oli RK Ruila Tall parim sportlane Gunnar Klettenberg hobusel B Captain Norman 🐎

Õhtu lõppes kuue takistuse sõiduga kõrgusel 195cm, kus Ruila talli esindaja Tiit Kivisild hobusel Haloubet jäi teist kohta jagama 🤩

🔹Homne võistluspäev algab juba kell 9.00 ja omadele saate otseülekandes kaasa elada hobumaailm.ee See MoreSee Less

Ruila Tall

Esimene võistluspäev on Ruila sportlaste jaoks möödunud edukalt.
Tänase päeva kõrgeima auhinnalise koha saavutas Rein Pill hobusel Sloopy Z, saavutades 135cm kõrguses sõidus 2. koha.
125cm sõidus olid auhinnalistel kohtadel Nora Moosar hobusel Bahhe ja Elizabeth Põder hobusel Piccolina.
Päeva kõrgeimas sõidus 140cm oli Ruila Talli edukaim sportlane Tiit Kivisild hobusel Haloubet 🐎

Homne võistluspäev algab juba 8.30 125cm parkuuriga, kus astub üles mitu Ruila Talli ratsanikku 🤩 See MoreSee Less