Ruila Tall added 2 new photos.
Ruila Tall

Eile Sammulis lõppenud Noorhobuste Tšempionaat ja Viljandimaa Karikas oli ruilakatele taaskord edukas. Kertu Klettenberg ja D.Lady olid seekod lausa topeltvõidukad – esimene koht saavutati nii pühapäevases kui laupäevases põhisõidus kõrgusel 135 cm. Laupäevases põhisõidus pidid Kertule napilt alla vanduma Gunnar Klettenberg ja B Captain Norman, kes lõpetasid teisel kohal. Ruila klubile tõid Sammulist võidu ka Egle Palm ja Power of Gold, kes jäid konkurentidele püüdmatuks laupäevases 120 cm sõidus.

Pühapäevases 125 cm sõidus oli meie parimaks Johanna Brigite Verro hobusel Dexter, kes lõpetas teisel kohal. Johannale ja Dexterile kujunes nädalalõpp kokkuvõttes väga edukaks – lisaks pühapäevasele teisele kohale oldi viiendad laupäevases 120 cm sõidus ja neljandad reedeses 125 cm Eggersmanni juuniorite suvekarika etapil.

Noorhobuste Tšempionaadi raames nägime puhtaid sooritusi Tiit Kivisildilt ja 4-aastaselt Marie Antoinette’ilt ning 6-aastaselt Haloubet’lt, Rein Pillilt ja 5-aastaselt Bonne Amie’lt ning 6-aastaselt Happygirlilt, Catlin Vatselilt ja 6-aastaselt Beauty Starilt, Kullo Kenderilt ja 6-aastaselt Charlotte Dundaselt ning Gunnar Klettenbergilt ja 6-aastaselt Esprit du Buissonilt. Kahe päeva kompleksarvestuses olid Rein ja Bonne Amie kolmandal kohal 5-aastaste hobuste vanuseklassis ning Rein ja Happygirl teisel kohal 6-aastaste hobuste vanuseklassis. Nii Happygirl kui Bonne Amie läbisid mõlemad osavõistlused ning ümberhüpped vigadeta.

Piltidel Sammuli võitjad Kertu Klettenberg ja Egle Palm. Piltide autor: Celin Lannusalu (Celin’s Lightroom) See MoreSee Less

9 hours ago  ·  

Ruila Tall shared M.Mägi Sporthorses’s post.
Ruila Tall

Jagame teile toredaid uudiseid ka selle aasta jaanuarist Hollandis toimetava Margit Mägi tegemistest. Margit elab ja töötab Hollandi idaosas Gelselaaris, kuhu on suveks treenima asunud ka tema õpilased Teele Kaal, Helen Rätsepp ja Hetti Ellen Puhm.

Margit alustas aasta algul tööd tuntud Nijhofi hobusekasvanduses noorhobuste ratsastajana. Nüüdseks on ta edasi liikunud kõrvalkülas asuvasse Peter Geerinki talli, kus ta töötab peamiselt võistlus- ja müügihobustega. Ümberkaudu on võistlusi palju ning Margit saab oma hobustega erinevates kohtades mõõtu võtmas käia lausa ülepäeviti. Margitit aitab treeningutel ja võistlustel juhendada kogenud Hollandi takistussõitja Peter Geerink ise.

Töö ja võistlemise kõrvalt leiab Margit aega ka oma õpilaste Teele, Heleni ja Hetti juhendamiseks ning käib tüdrukutega ümberkaudsetel võistlustel kogemusi püüdmas. Nagu lingitud uudisest näha, on Teelel ja Hettil õnnestunud teenida ka juba esimesed auhinnalised kohad! Tüdrukud plaanivad Hollandis treenida ning võistelda augusti lõpuni.

Hoiame Margiti ning tema õpilaste tegemistel silma peal ning soovime neile edu Hollandis!Nii nagu The Big Boss vurab võistluselt võistlusele teevad seda ka Mägilased, olles mõnusas õhtuses vahetuses. Tänasel võistlusel kogusid Teele ja Hetti ka esimesed tutikesed 💃Teele ja Ricardo olid 110 cm parkuuris III kohal ning Hetti suisa võitis 120 cm parkuuri💐✈️ #teesüdamega
///
Like The Big Boss is going from one show to the another, the Mägilased are doing the same. Todays show Teele was 3rd in 110 class and Hetti won the 120 class!💐🦄 #doitwithyourheart
See MoreSee Less

4 days ago  ·  

Ruila Tall shared Eesti Ratsaspordi Liit’s post.
Ruila Tall

Venemaa MK-etapi kaksikvõit Ruilasse! Rein Pill ja Alfons Ra noppisid äsja lõppenud 160 cm sõidust taaskordse võidu ning Tiit Kivisild ja Henrietta olid kohe nende kannul. Rein ja Tiit olid kusjuures ainsad, kellel ei pudenenud ükski latt ei põhiparkuuris ega ümberhüpetel. Suurepärane saavutus!Juhhuu! Rein Pill ja Alfons Ra võitsid Peterburis MK-etapi! Tiit Kivisild ja Henrietta teisel kohal! Pikem uudis ja pildid veidi hiljem! See MoreSee Less

2 weeks ago  ·