Heidi läks esmakordselt ratsatrenni aastal 2003 ning on terve oma hobustega kokku puututud aja olnud Ruila talli kasvandik. Võistlusspordiga hakkas ta tegelema aastal 2007, kui sai tõeks väikse tüdruku unistus – oma poni. Umbes samal ajal läks Heidi trenni Tõnu Rähni juurde, kellega on koostöö jätkunud siiani.

Tulemused hakkasid tulema aastal 2009 kui algas koostöö poniga Mon Cherg. Samal aastal tuli Mon Chergiga ka esimene tõsine tulemus – Eesti meistrivõistluste pronksmedal ponide takistussõidus. Oma karjääri parimaks aastaks peab Heidi aga aastat 2011, kui Mon Chergiga saavutati Eesti meistrivõistlustel napikas hõbe (õigemini kaotati napikas kuldmedal), võideti Tallinn Horse Show ponisõit, tuldi Soome väikeponide meistriks ning võideti ka aasta parima ponisõitja tiitel.
Aastal 2012 sisenes Heidi ponisõitude kõrvalt juunioride takistussõitu ning hakkas treenima hobusel Bersinaa. Juunioride klassi parimateks tulemusteks on siiani olnud 2012. aastal Eesti juunioride meistrivõistlustel saavutatud neljas koht ja samal aastal Ratsaliidu juunioride karikasarja üldarvestuses saavutatud teine koht, lisaks mitmed auhinnalised kohad rahvusvahelistes juuniorite võistlusklassides.

Hetkel on Heidi eesmärgiks saada korralik haridus- lõpetada gümnaasium ja minna edasi heasse ülikooli. Ratsutamisega seotud plaane näitab tulevik.